+ Strašný, kradou sýr, všechno je studený, ochota žádná, naprostá šílenost je na lanově třídě i v obchodním centru
- Proti je všechno pro
Strašný nedoporučuji v jižních Čechách žádný McDonald's nic takového, celkově v Čechách to všechno stojí za h****, tady jsou neschopní manažeři, je to hnus