+ Hezčí, čistší Kaufland než v Mladé Boleslavi.
- Příšerný personál na úseku lahůdky, resp.na pultovém prodeji salátů. Neochotné, protivné zaměstnankyně s cedulkou zaučuji se ( krátkovlasá tmavovláska a blondýna s brýlemi ), kdy na vás jen kývnutím hlavy vyzývají k přání, bez jakéhokoliv slova. Nabírají saláty do kelímku jako dobytek, a pokud se stane, že jim zůstane trochu salátu na rukavici, tak bez jakéhokoliv studu, to otřou o kraj kelímku. Kelímek je celý zaprasený a to jak okraje, tak i díky špinavé rukavici od salátu, spodek i vršek misky. Když jsem paní poprosila, jestli by mi kelímek mohla otřít ubrousekem, okamžitě mě odpálkovala, ať si vezmu sáček u pečiva! Jednání dobytka! Ten samý problém, měli i dva zákazníci přede mnou. Hrůza, děs. Už nikdy víc.
Jezdila jsem sem vždy ráda, nejsem místní, ale lahůdky už zde nikdy.