Za poslední rok mnoho negativních zkušeností s personálem, ať už drzost a neochota u automatických pokladen, pultový prodej probíhá spíše ve stylu volná zábava, zákazník zdá se až na posledním místě, ani dobrý den, ani máte přání, nebo něco podobného, co slýchame v jiných obchodech, v průběhu obsluhování vedou děvčata soukromé hovory, nesoustředí se na obsluhu a ta pak vázne, zákazník čeká jak vocas, vrchol u pokladny..říkám dobrý den, a paní pokladní si tam něco štrachá pod pokladnou , pak za nějakou chvíli zvedne hlavu a se na mě utrhne s větou "potřebuju vidět vozejk", ani prosím, nebo popojeďte si prosím, to se v KV Kauflandu KV nenosí, ve chvíli kdy ji ukazují kartu v mobilu..no zajímavé je, že v jiných městech se personál chová zákazníkům nějak jinak, lépe..úroveň obsluhy v KV s velkou dávkou neochoty, nezájmu, až arogance, leckdy na hranici až slovního napadání zákazníka, jsem v jiných Kauflandech po republice nezažil, bohužel opakovaně jsem překvapen při každé jeho návštěvě, a připomíná mi to kdysi dávno nákupy v Peny, moc moc se to za ta léta v Kaufu KV zhoršilo, nejhorší nákupní zážitky z celé republiky Kaufland Karlovy Vary , přikládám to obecně "blbé" náladě ve společnosti, ale v Kauflandu v Karlových Varech je to teda extra esence, výkvět ???? Kaufland jsem měl vždycky rád, ale ty Vary to hrozně kazí, možná mě nevědomky personál brzo donutí přestat tam chodit na dobro ????