Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací.
- Arogantní přístup k zákazníkovi , neskutečné, pracovní doba do 19 hodin a již v 17.30 se vytírá prodejna a není šance si nakoupit. Prodavačky neochotné
-
Nejhorší Hruška co jsem zažila
Byla pro Vás tato recenze užitečná? Ano (0) / Ne (0)